FPR2A-0R01F1 Riedon
  • Available: 1,896
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FPR2A-0R01F1 Riedon
    FPR2A-0R01F1 Riedon
    FPR2A-0R01F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2A-0R01F1 is described as RES 0.01 OHM 30W 1% TO218. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM