FNR2E-0R25F1 Riedon
  • More about FNR2E-0R25F1 Riedon
    FNR2E-0R25F1 Riedon
    FNR2E-0R25F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. FNR2E-0R25F1 is described as RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM