FNR2E-0R15F1 Riedon
  • More about FNR2E-0R15F1 Riedon
    FNR2E-0R15F1 Riedon
    FNR2E-0R15F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. FNR2E-0R15F1 is described as RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.