CAR0805-470RB1 Riedon
  • Part Number: CAR0805-470RB1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 470 OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CAR0805-470RB1 Riedon
    CAR0805-470RB1 Riedon
    CAR0805-470RB1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CAR0805-470RB1 is described as RES SMD 470 OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP