CAR0805-470KB1 Riedon
  • Part Number: CAR0805-470KB1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 470K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CAR0805-470KB1 Riedon
    CAR0805-470KB1 Riedon
    CAR0805-470KB1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CAR0805-470KB1 is described as RES SMD 470K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V