CAR0805-220KB1 Riedon
  • Part Number: CAR0805-220KB1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 220K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CAR0805-220KB1 Riedon
    CAR0805-220KB1 Riedon
    CAR0805-220KB1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CAR0805-220KB1 is described as RES SMD 220K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT