PFM1608B Red Lion Controls
  • More about PFM1608B Red Lion Controls
    PFM1608B Red Lion Controls
    PFM1608B is manufactured by Red Lion Controls and is categorized in the LED DOT Matrix and Cluster Display category. PFM1608B is described as TRICOLOR DISPLAY 16X80 230V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Red Lion Controls
    ---> LED DOT Matrix and Cluster Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED DOT Matrix and Cluster Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE