R-78E15-0.5 Recom Power
  • More about R-78E15-0.5 Recom Power
    R-78E15-0.5 Recom Power
    R-78E15-0.5 is manufactured by Recom Power and is categorized in the DC/DC Converters category. R-78E15-0.5 is described as CONV DC/DC 0.5A 18-28VIN 15VOUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Recom Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM