RVXP4-280-SB-076832 RayVio Corp
  • More about RVXP4-280-SB-076832 RayVio Corp
    RVXP4-280-SB-076832 is manufactured by RayVio Corp and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. RVXP4-280-SB-076832 is described as EMITTER UV 280NM 200MA 60MW SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by RayVio Corp
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM