DPM-120A-T RK Electronics
  • Part Number: DPM-120A-T
  • Manufacturer Name: RK Electronics
  • Description: Product Description: Digital Phase Monitor, 120VAC Supply, Tab Connections
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about DPM-120A-T RK Electronics
    DPM-120A-T RK Electronics
    DPM-120A-T is manufactured by RK Electronics and is categorized in the Protection Relays category. DPM-120A-T is described as Product Description: Digital Phase Monitor, 120VAC Supply, Tab Connections . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by RK Electronics
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE