M2163-3005-AL RAF
  • Part Number: M2163-3005-AL
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: Standoff; 4.5mm Hex; M-F; Threaded M3; Alum
  • Category: Miscellaneous Hardware
  • Status:
  • More about M2163-3005-AL RAF
    M2163-3005-AL RAF
    M2163-3005-AL is manufactured by RAF and is categorized in the Miscellaneous Hardware category. M2163-3005-AL is described as Standoff; 4.5mm Hex; M-F; Threaded M3; Alum. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by RAF
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM