M2151-3005-S-12 RAF
  • Part Number: M2151-3005-S-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: 6MM HEX X 16MM X M3 THD
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about M2151-3005-S-12 RAF
    M2151-3005-S-12 RAF
    M2151-3005-S-12 is manufactured by RAF and is categorized in the Uncategorized Tools category. M2151-3005-S-12 is described as 6MM HEX X 16MM X M3 THD. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by RAF
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED