M2147-4007-S-12 RAF
  • Part Number: M2147-4007-S-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: 6MM HEX X 12MM X M4 THD
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about M2147-4007-S-12 RAF
    M2147-4007-S-12 RAF
    M2147-4007-S-12 is manufactured by RAF and is categorized in the Uncategorized Tools category. M2147-4007-S-12 is described as 6MM HEX X 12MM X M4 THD. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by RAF
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM