M2147-3005-B-12 RAF
  • Part Number: M2147-3005-B-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: 6MM HEX X 12MM X M3 THD
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about M2147-3005-B-12 RAF
    M2147-3005-B-12 RAF
    M2147-3005-B-12 is manufactured by RAF and is categorized in the Uncategorized Tools category. M2147-3005-B-12 is described as 6MM HEX X 12MM X M3 THD. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by RAF
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK