M2145-3005-S-12 RAF
  • Part Number: M2145-3005-S-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: 6MM HEX X 10MM X M3 THD
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about M2145-3005-S-12 RAF
    M2145-3005-S-12 RAF
    M2145-3005-S-12 is manufactured by RAF and is categorized in the Uncategorized Tools category. M2145-3005-S-12 is described as 6MM HEX X 10MM X M3 THD. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by RAF
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM