M1313-3005-AL RAF
  • Part Number: M1313-3005-AL
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: Standoffs; Female; Metric; Aluminum; 6 mm; Hex L16
  • Category: Miscellaneous Hardware
  • Status:
  • More about M1313-3005-AL RAF
    M1313-3005-AL RAF
    M1313-3005-AL is manufactured by RAF and is categorized in the Miscellaneous Hardware category. M1313-3005-AL is described as Standoffs; Female; Metric; Aluminum; 6 mm; Hex L16. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by RAF
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V