M1312-3005-SS RAF
  • Part Number: M1312-3005-SS
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: Standoffs; Female; Metric; Stainless Steel; 6 mm; Hex L15
  • Category: Miscellaneous Hardware
  • Status:
  • More about M1312-3005-SS RAF
    M1312-3005-SS RAF
    M1312-3005-SS is manufactured by RAF and is categorized in the Miscellaneous Hardware category. M1312-3005-SS is described as Standoffs; Female; Metric; Stainless Steel; 6 mm; Hex L15. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by RAF
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM