M1255-2545-AL-7 RAF
  • Part Number: M1255-2545-AL-7
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: 4.5MM HEX X 8MM X M2.5 THD
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about M1255-2545-AL-7 RAF
    M1255-2545-AL-7 RAF
    M1255-2545-AL-7 is manufactured by RAF and is categorized in the Uncategorized Tools category. M1255-2545-AL-7 is described as 4.5MM HEX X 8MM X M2.5 THD. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by RAF
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM