4533-632-B-12 RAF
  • Part Number: 4533-632-B-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: STANDOFF, 1/4 HEX MALE/FEMALE, 6-32 THREAD, BRASS ZINC PLATE, .437 LENGTH
  • Category: Miscellaneous Hardware
  • Status:
  • More about 4533-632-B-12 RAF
    4533-632-B-12 RAF
    ---> Other parts by RAF
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP