4511-440-B-12 RAF
  • Part Number: 4511-440-B-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: STANDOFF, 3/16 HEX MALE/FEMALE, 4-40 THREAD, BRASS ZINC PLATE, .875 LENGTH
  • Category: Miscellaneous Hardware
  • Status:
  • More about 4511-440-B-12 RAF
    4511-440-B-12 RAF
    ---> Other parts by RAF
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A