4506-440-S-12 RAF
  • Part Number: 4506-440-S-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: STANDOFF, 3/16 HEX MALE/FEMALE, 4-40 THREAD, STEEL ZINC PLATE, .562 LENGTH
  • Category: Miscellaneous Hardware
  • Status:
  • More about 4506-440-S-12 RAF
    4506-440-S-12 RAF
    ---> Other parts by RAF
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED