4502T-440-S-12 RAF
  • Part Number: 4502T-440-S-12
  • Manufacturer Name: RAF
  • Description: Standoff, male/female, 4-40 thread, steel - zinc plate, 11/32 length
  • Category: Miscellaneous Hardware
  • Status:
  • More about 4502T-440-S-12 RAF
    4502T-440-S-12 RAF
    ---> Other parts by RAF
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE