R570412000 RADIALL
  • Part Number: R570412000
  • Manufacturer Name: RADIALL
  • Description: SPDT PCB Mount, High Frequency RF Relay, 18GHz 12V
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • Available: 52
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about R570412000 RADIALL
    R570412000 RADIALL
    R570412000 is manufactured by RADIALL and is categorized in the General Purpose Relays category. R570412000 is described as SPDT PCB Mount, High Frequency RF Relay, 18GHz 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by RADIALL
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V