QPDS15-48S15 Qualtek
  • Part Number: QPDS15-48S15
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: POWER SUPPLY INSULATED 15V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about QPDS15-48S15 Qualtek
    QPDS15-48S15 Qualtek
    QPDS15-48S15 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC/DC Converters category. QPDS15-48S15 is described as POWER SUPPLY INSULATED 15V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Qualtek
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM