FAD1-12738EBLW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12738EBLW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12738EBLW12 Qualtek
    FAD1-12738EBLW12 Qualtek
    FAD1-12738EBLW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12738EBLW12 is described as FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A