FAD1-12738CBJW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12738CBJW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12738CBJW12 Qualtek
    FAD1-12738CBJW12 Qualtek
    FAD1-12738CBJW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12738CBJW12 is described as FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F