FAD1-12038EBLW32 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12038EBLW32
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12038EBLW32 Qualtek
    FAD1-12038EBLW32 Qualtek
    FAD1-12038EBLW32 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12038EBLW32 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE