FAD1-12038DSMW32 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12038DSMW32
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12038DSMW32 Qualtek
    FAD1-12038DSMW32 Qualtek
    FAD1-12038DSMW32 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12038DSMW32 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED