FAD1-12038CHMW32 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12038CHMW32
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12038CHMW32 Qualtek
    FAD1-12038CHMW32 Qualtek
    FAD1-12038CHMW32 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12038CHMW32 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP