FAD1-12038CHLW32 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12038CHLW32
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12038CHLW32 Qualtek
    FAD1-12038CHLW32 Qualtek
    FAD1-12038CHLW32 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12038CHLW32 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE