FAD1-12038CHHW32 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12038CHHW32
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12038CHHW32 Qualtek
    FAD1-12038CHHW32 Qualtek
    FAD1-12038CHHW32 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12038CHHW32 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM