FAD1-12032EHHW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12032EHHW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 48VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12032EHHW12 Qualtek
    FAD1-12032EHHW12 Qualtek
    FAD1-12032EHHW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12032EHHW12 is described as FAN AXIAL 120X32.3MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM