FAD1-12032CSMW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12032CSMW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12032CSMW12 Qualtek
    FAD1-12032CSMW12 Qualtek
    FAD1-12032CSMW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12032CSMW12 is described as FAN AXIAL 120X32.3MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK