FAD1-12032CHMW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12032CHMW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12032CHMW12 Qualtek
    FAD1-12032CHMW12 Qualtek
    FAD1-12032CHMW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12032CHMW12 is described as FAN AXIAL 120X32.3MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM