FAD1-12032CBJW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12032CBJW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12032CBJW12 Qualtek
    FAD1-12032CBJW12 Qualtek
    FAD1-12032CBJW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12032CBJW12 is described as FAN AXIAL 120X32.3MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"