FAD1-09225CBMW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-09225CBMW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-09225CBMW12 Qualtek
    FAD1-09225CBMW12 Qualtek
    FAD1-09225CBMW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-09225CBMW12 is described as FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"