FAD1-09225CBLW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-09225CBLW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-09225CBLW12 Qualtek
    FAD1-09225CBLW12 Qualtek
    FAD1-09225CBLW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-09225CBLW12 is described as FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM