FAD1-09225CBAW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-09225CBAW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-09225CBAW12 Qualtek
    FAD1-09225CBAW12 Qualtek
    FAD1-09225CBAW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-09225CBAW12 is described as FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK