FAD1-08038CBJW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-08038CBJW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-08038CBJW12 Qualtek
    FAD1-08038CBJW12 Qualtek
    FAD1-08038CBJW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-08038CBJW12 is described as FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA