FAD1-08025CHMW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-08025CHMW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-08025CHMW12 Qualtek
    FAD1-08025CHMW12 Qualtek
    FAD1-08025CHMW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-08025CHMW12 is described as FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED