FAD1-08025CHLW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-08025CHLW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-08025CHLW12 Qualtek
    FAD1-08025CHLW12 Qualtek
    FAD1-08025CHLW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-08025CHLW12 is described as FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"