FAD1-08015CBHW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-08015CBHW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-08015CBHW12 Qualtek
    FAD1-08015CBHW12 Qualtek
    FAD1-08015CBHW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-08015CBHW12 is described as FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT