FAD1-06020DBMW11 Qualtek
  • Part Number: FAD1-06020DBMW11
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-06020DBMW11 Qualtek
    FAD1-06020DBMW11 Qualtek
    FAD1-06020DBMW11 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-06020DBMW11 is described as FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"