FAA1-12038NSMW31-A Qualtek
  • Part Number: FAA1-12038NSMW31-A
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about FAA1-12038NSMW31-A Qualtek
    FAA1-12038NSMW31-A Qualtek
    FAA1-12038NSMW31-A is manufactured by Qualtek and is categorized in the AC Fans category. FAA1-12038NSMW31-A is described as FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A