FAA1-12038NSAW31-A Qualtek
  • Part Number: FAA1-12038NSAW31-A
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about FAA1-12038NSAW31-A Qualtek
    FAA1-12038NSAW31-A Qualtek
    FAA1-12038NSAW31-A is manufactured by Qualtek and is categorized in the AC Fans category. FAA1-12038NSAW31-A is described as FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V