FAA1-12038NBHT31-A Qualtek
  • Part Number: FAA1-12038NBHT31-A
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • Available: 30
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FAA1-12038NBHT31-A Qualtek
    FAA1-12038NBHT31-A Qualtek
    FAA1-12038NBHT31-A is manufactured by Qualtek and is categorized in the AC Fans category. FAA1-12038NBHT31-A is described as FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC