FAA1-12038NBAW31-A Qualtek
  • Part Number: FAA1-12038NBAW31-A
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about FAA1-12038NBAW31-A Qualtek
    FAA1-12038NBAW31-A Qualtek
    FAA1-12038NBAW31-A is manufactured by Qualtek and is categorized in the AC Fans category. FAA1-12038NBAW31-A is described as FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH