B39351B3559U310 Qualcomm & TDK
  • Part Number: B39351B3559U310
  • Manufacturer Name: Qualcomm & TDK
  • Description: FILTER SAW 345.03 MHZ REMOTE SMD
  • Category: SAW Filters
  • Status:
  • More about B39351B3559U310 Qualcomm & TDK
    B39351B3559U310 Qualcomm & TDK
    B39351B3559U310 is manufactured by Qualcomm & TDK and is categorized in the SAW Filters category. B39351B3559U310 is described as FILTER SAW 345.03 MHZ REMOTE SMD. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by Qualcomm & TDK
    ---> SAW Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  SAW Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM