PG1083.472NLT Pulse Electronics
  • More about PG1083.472NLT Pulse Electronics
    PG1083.472NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG1083.472NLT is described as FIXED IND 4.7UH 26A 2.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.