PG1083.332NLT Pulse Electronics
  • More about PG1083.332NLT Pulse Electronics
    PG1083.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG1083.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 28A 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.